Онколог

Онколог – це лікар, завданням якого є діагностика та лікування онкологічних захворювань. Також онколог займається профілактикою та скринінгом рака.

Лікар-онколог проводить медикаментозне та супровідне лікування, а також координує пацієнта на різних етапах, залучаючи хірургів, радіотерапевтів та інших спеціалістів.

Читати більше
Записатися по телефону
+38 067 344 8999
З мобільних
Ціни
750 грн.
#
Лікар-онколог
дитячий першої кваліфікаційної категорії
Досвiд роботи: 14 років
Івасюк
Оксана Миколаївна

На консультації лікар спершу поговорить з вами, з’ясувавши подробиці початку та розвитку захворювання, стан вашого здоров’я. Для цього йому знадобляться повні дані попередніх обстежень та виписки з госпіталізацій, якщо вони були. Якщо у вас є диски досліджень КТ та МРТ, обов’язково візьміть їх з собою на консультацію, разом із висновками. Якщо вам проводилась біопсія або операція, візьміть з собою протокол гістологічного дослідження і протокол операції.

Далі лікар вас огляне. Огляд шкіри, порожнини рота, аускультація легенів та серця, пальпація живота, щитовидної залози, периферичних лімфовузлів – необхідні методи оцінки стану організму.

Лабораторна діагностика дозволяє оцінити стан периферичної крові, визначити кількість найважливіших її елементів та наявність таких станів, як анемія, лейкопенія, тромбоцитопенія. Оцінка функції печінки, нирок, рівня білкових фракцій особливо важлива в процесі лікування. В деяких випадках для оцінки ефективності лікування важливо визначити рівень онкомаркерів.

Записатися на прийом

Записатися ще до одного спеціаліста

Зовсім скоро Ви зможете скористатися розширеним функціоналом запису на прийом онлайн

Написати відгук

Вам зателефонувати?

Зовсім скоро Ви зможете скористатися розширеним функціоналом запису на прийом онлайн

Викликати лікаря

Зовсім скоро Ви зможете скористатися розширеним функціоналом запису на прийом онлайн

Лист директору

Ваша заявка успішно надіслана