Медична сестра

МОВОЮ МИЛОСЕРДЯ
Професія медичної сестри - на мій погляд, одна з найгуманніших професій. Людина, яка обрала таку спеціальність , має певні духовні якості, такі як доброта, терпіння і чуйність до оточуючих, милосердя, вміння співчувати і слухати, це скромна та працьовита людина, з бажанням вчитися новому та постійно вдосконалювати свої навички.
«Медична сестра повинна мати триєдину кваліфікацію: наукову - для розуміння хвороби, душевну - для розуміння хворого, професійну - для догляду за хворими»- писала англійка Флоренс Найтінгейл. Саме вона вважається засновницею сестринської справи та виникнення професії медичної сестри. ЇЇ день народження 12 травня, і саме в цей день відзначається Всесвітній день медичної сестри. У сучасній медицині роль медичної сестри залишається важливою та потрібною.
Для мене, медична сестра - це в першу чергу душа. Вона завжди перебуває за спиною лікаря. На півкроку далі за своїм статусом, але саме ця дистанція допомагає скорочувати відстань між нею і пацієнтом!

Читати більше
Записатися по телефону
+38 067 344 8999
З мобільних
Ціни
105 грн.

У приватній клініці, де є педіатрія, медична сестра не просто медсестра, а ще й подружка в іграх, няня для маленьких пацієнтів, які часто вередують через хворобу і дипломат при спілкуванні з батьками. Тут свою любов і турботу віддають медсестри з великим досвідом роботи, закохані в свою педіатричну сестринську професію.

У той же час, наші медичні сестри знають не тільки правила догляду за пацієнтами і грамотно та вміло виконують лікувальні процедури, знають механізм дії лікарських засобів або процедур на організм людини, вони також вміло застосовують ці знання, щоб своїми діями не нашкодити пацієнту, знають та вміють надавати пацієнту екстрену медичну допомогу до приходу лікаря.

Немає нічого більш значущого, коли одна людина може принести користь багатьом людям, може підбадьорювати посмішкою всіх, хто захворів, хто потребує уваги та допомоги. Ми, лікарі, цінуємо медсестер, які обрали найгуманнішу професію в світі, адже це вони ночами чергують біля ліжка пацієнта, це вони забувають про себе, віддаючи всю турботу і ласку хворій людині.

За словами Вірджинії Хендерсон, «Медсестра - це ноги безногого, очі сліпого, опора дитині, джерело знань і впевненість для молодої матері, вуста тих, хто занадто слабкий або занурений в себе, щоб говорити».

Я впевнена, що робота медсестри - це філософія, психологія, мистецтво, етика і політика. Адже всі ми в якийсь момент нашого життя потребували сестринського догляду та уваги!

 

Медичний директор клініки «Верде», Кундіна Н.О.

Записатися на прийом

Записатися ще до одного спеціаліста

Зовсім скоро Ви зможете скористатися розширеним функціоналом запису на прийом онлайн

Написати відгук

Вам зателефонувати?

Зовсім скоро Ви зможете скористатися розширеним функціоналом запису на прийом онлайн

Викликати лікаря

Зовсім скоро Ви зможете скористатися розширеним функціоналом запису на прийом онлайн

Лист директору

Ваша заявка успішно надіслана