Ендокринолог

Частіше за все пацієнтами ендокринолога стають малюки, що мають затримку росту, зайву вагу, порушення термінів статевого дозрівання, або дорослі з порушенням вуглеводного обміну, функції щитоподібної залози. Але є й маса інших причин звернутися до цього фахівця, щоби зробити ваше життя здоровим, повноцінним, радісним.

Записатися по телефону
8999
З мобільних
Ціни
вiд 750 грн.
в залежностi вiд обраної послуги

Відвідувати ендокринолога рекомендується двічі:

  • У віці 4-5 років.
  • У підлітковому віці.

Крім цього, рекомендовано огляди при підозрі на будь-яку патологію ендокринної системи.

Під час огляду ендокринолог перевірить, чи відповідають фізичні дані (вага, зріст, статевий розвиток) дитини її віку, а в дорослого визначить індекс маси тіла, виміряє обвід талії  Також він виміряє  пульс та артеріальний тиск, огляне стан шкіри, пропальпує щитоподібну залозу.

У разі необхідності лікар випише направлення на аналізи чи ультразвукове та інші види досліджень. За результатами огляду та обстеження він встановить точний діагноз і призначить  максимально ефективну терапію з урахуванням  індивідуальних особливостей.

Лікар обов'язково пояснить, як діють призначені лікарські засоби, порекомендує режим та дієту. Зокрема, якщо діагностований цукровий діабет, лікар допоможе своїми порадами – навчить методам самостійного контролю рівня глюкози в крові та розрахунку необхідної дози інсуліну.

Записатися на прийом

Записатися ще до одного спеціаліста

Зовсім скоро Ви зможете скористатися розширеним функціоналом запису на прийом онлайн

Написати відгук

Вам зателефонувати?

Зовсім скоро Ви зможете скористатися розширеним функціоналом запису на прийом онлайн

Викликати лікаря

Зовсім скоро Ви зможете скористатися розширеним функціоналом запису на прийом онлайн

Лист директору

Ваша заявка успішно надіслана