Вакцинація проти правця
Правець – небезпечне захворювання, що вражає нервову систему, викликаючи сильні й болісні судоми. Часто вони супроводжуються зупинкою дихання. Від правця смерть настає в 10% випадків, не дивлячись на лікування. Щоб не допустити зараження, необхідно своєчасно провести вакцинацію. Правець передається за умови контакту зі спорами бактерій, що живуть у ґрунті, а також у кишковому тракті тварин. Зараження відбувається під час потрапляння збудника правця до рани чи порізу. Це може статися, наприклад, внаслідок укусу тварини чи травмування гострим предметом. Вакцинація – єдиний шлях захисту від правця. Під час створення вакцини використовується інактивований токсин збудника правця, так званий анатоксин. При його введенні в організм хвороба не виникає, а утворюються антитіла, здатні нейтралізувати токсин збудника, якщо станеться інфікування.

*Перед вакцинацією обов'язкова консультація педіатра/терапевта.
Записатися по телефону
+38 067 344 8999
З мобільних
Ціни
вiд 110 до 1950 грн.
в залежностi вiд обраної послуги
Послуги
Вартість
Вакцинація з використанням вакцини «Infanrix IPV Hib» проти дифтерії, коклюша, правця, поліомієліту и гемофільної інфекції тип b , «Glaxo Smith Kline», Бельгія
1850 грн.
Вакцинація з використанням вакцини "Boostrix", Glaxo Smith Kline Бельгія (Проти дифтерії, кашлюка, правця).
900 грн.
Вакцинація з використанням вакцини: "Boostrix-Polio", Glaxo Smith Kline Бельгія (Проти дифтерії, кашлюка, правця, поліомієліту).
1050 грн.
Вакцинація з використанням вакцини: "Infanrix IPV", Glaxo Smith Kline Бельгія (Проти дифтерії, кашлюка, правця, поліомієліту).
1400 грн.
Вакцинація з використанням вакцини: "Infanrix", Glaxo Smith Kline Бельгія (Проти дифтерії, кашлюка, правця).
1350 грн.
Вакцинація з використанням вакцини: "Pentaxim" Sanofi Pasteur France (Проти дифтерії, кашлюка, правця, поліомієліта та гемофільної палички)
1400 грн.
Вакцинація з використанням вакцини: "Tetraxim" Sanofi Pasteur France (Проти дифтерії, кашлюка, правця, поліомієліту).
1150 грн.
Вакцинація з використанням вакцинии "Infanrix Hexa", Glaxo Smit Kline Бельгія (Проти дифтерії, кашлюка, правця, поліомієліту,гемофільної палички та гепатиту В).
1950 грн.
Вакцинація з використанням вакцинии "АДП-М", Биолек (Украина) (Проти дифтеріі, правцю).
200 грн.
Вакцинація з використанням вакцинии "АП", ПАТ "Фармстандарт-Біолік", Харків, Україна (Проти правцю).
250 грн.
Clostridium Tetani (правцевий анатоксин), антитіла IgG
110 грн.
Наведено повний перелік послуг. Точні ціни на всi послуги запитуйте у оператора.
Читати більше

Коли вакцинувати дитину?

В Україні діти мають отримувати по чотири щеплення – у 2, 4, 6 та 18 місяців. Ревакцинація здійснюється у віці 6 та 16 років.

Дітей від правця щеплять за допомогою адсорбованоїкашлюково-дифтерійно-правцевої вакцини (АКДП) та адсорбованоїдифтерійно-правцевої вакцини (АДС). Ослабленим дітям можуть вводити вакцину з ацелюлярним кашлюковим компонентом (АаКДП).

Для вакцинації дітей першого року життя використовують вакцини АКДС і АаКДП (для ослаблених). Цими вакцинами щеплять дітей віком до 6 років 11 місяців 29 днів.

У віці 6 років дітям проводять ревакцинацію АДС, а у віці 16 років вводять АДС-М, анатоксин дифтерійно-правцевий зі зменшеним вмістом антигену.

Якщо дитина до 7 років не щепилася за національним календарем, лікар призначає вакцинацію, розраховуючи, щоб вона встигла одержати щеплення 4 рази до досягнення віку 7 років. Якщо це з якихось причин неможливо, вводять максимальну кількість необхідних доз, до чотирьох.

Дітям віком від 7 років, які раніше жодного разу не були щеплені від правця (або ж інформація про їхню вакцинацію відсутня), роблять щеплення АДП-М тричі. У віці 15-18 років їм проводиться ревакцинація – але мінімум через 3 роки після останнього щеплення. Все те ж саме стосується і дорослих.

Дітям та дорослим можливе введення комбінованої вакцини, але кожні 10 років потрібна ревакцинація  проти дифтерії та правця.

Увага!

Перед щепленням обов'язкова консультація лікаря!

У клініці VERDE вас чекають фахівці, які вміють знаходити підхід до будь-якого пацієнта та провести уважний огляд – для виключення будь-яких ускладнень.

Інші послуги

Записатися на прийом

Записатися ще до одного спеціаліста

Зовсім скоро Ви зможете скористатися розширеним функціоналом запису на прийом онлайн

Написати відгук

Вам зателефонувати?

Зовсім скоро Ви зможете скористатися розширеним функціоналом запису на прийом онлайн

Викликати лікаря

Зовсім скоро Ви зможете скористатися розширеним функціоналом запису на прийом онлайн

Лист директору

Ваша заявка успішно надіслана