Вакцинація проти кашлюку
Кашлюк – дуже заразне захворювання дихальних шляхів, що проявляється нападами кашлю. На жаль, ефективної терапії кашлюку у період спазматичного кашлю не існує. Уникнути важких проявів хвороби та ускладнень дозволяє вакцинація. Кашлюк головним чином поширюється повітряно-крапельним шляхом під час кашлю або чхання. Джерелами інфекції для дітей частіше стають дорослі, які самі хворіють на кашлюк, але не мають його типових проявів. На початкових стадіях кашлюк діагностують нечасто, адже у цей час він мало чим відрізняється від звичайної застуди. В основному діагноз ставлять уже за наявності спазматичного кашлю. Саме тоді можуть виникнути ускладнення – зупинка дихання, пневмонія, ураження нервової системи тощо. Найважче кашлюк проявляється у дітей першого року життя. Дитина, яка заразилася на кашлюк, може страждати від нападів кашлю впродовж 4-8 тижнів. Важкі напади кашлю найчастіше можуть супроводжуватися зупинкою дихання (апное). Також у 10-15% випадків виникає таке ускладнення, як пневмонія. Тому при кашлюку ймовірність смерті досить висока. Уникнути всіх цих наслідків, як і самого захворювання, допомагає вакцинація. Зараз використовується два типи вакцини від кашлюку, жодна з яких не містить живого збудника: 1. Інактивований (вбитий) збудник кашлюку. 2. Окремі компоненти інактивованого збудника кашлюку (сучасніша вакцина, так звана ацелюлярна). Вакцинацію проти коклюшу проводять комбінованими вакцинами, до складу яких входять анатоксини правця та дифтерії.

*Перед вакцинацією обов'язкова консультація педіатра/терапевта.
Записатися по телефону
+38 067 344 8999
З мобільних
Ціни
вiд 900 до 1950 грн.
в залежностi вiд обраної послуги
Послуги
Вартість
Вакцинація з використанням вакцини "Boostrix", Glaxo Smith Kline Бельгія (Проти дифтерії, кашлюка, правця).
900 грн.
Вакцинація з використанням вакцини: "Boostrix-Polio", Glaxo Smith Kline Бельгія (Проти дифтерії, кашлюка, правця, поліомієліту).
1050 грн.
Вакцинація з використанням вакцини: "Infanrix IPV", Glaxo Smith Kline Бельгія (Проти дифтерії, кашлюка, правця, поліомієліту).
1400 грн.
Вакцинація з використанням вакцини: "Infanrix", Glaxo Smith Kline Бельгія (Проти дифтерії, кашлюка, правця).
1350 грн.
Вакцинація з використанням вакцини: "Pentaxim" Sanofi Pasteur France (Проти дифтерії, кашлюка, правця, поліомієліта та гемофільної палички)
1400 грн.
Вакцинація з використанням вакцини: "Tetraxim" Sanofi Pasteur France (Проти дифтерії, кашлюка, правця, поліомієліту).
1150 грн.
Вакцинація з використанням вакцинии "Infanrix Hexa", Glaxo Smit Kline Бельгія (Проти дифтерії, кашлюка, правця, поліомієліту,гемофільної палички та гепатиту В).
1950 грн.
Наведено повний перелік послуг. Точні ціни на всi послуги запитуйте у оператора.
Читати більше

Коли робити щеплення від кашлюка?

Дітей від кашлюка щеплять адсорбованою кашлюково-дифтерійно-правцевою вакциною (АКДП) та адсорбованою дифтерійно-правцевою вакциною (АДС). Для ослаблених дітей можуть використовуватися вакцини з ацелюлярним кашлюковим компонентом (АаКДП).

Згідно з національним календарем профілактичних щеплень, для вакцинації дітей першого року життя можуть використовуватися вакцини АКДС та АаКДП (для ослаблених дітей). Цими вакцинами щеплять дітей віком до 6 років 11 місяців 29 днів.

Вакцинують дітей вакциною АКДП (АаКДП) у такій послідовності:

  • перше щеплення – у 2 місяці
  • друге щеплення –у 4 місяці
  • третє щеплення –у 6 місяців

У віці 18 місяців проводиться ревакцинація. У віці 6 років рекомедована ревакцинація комплексною вакциною з включенням кашлюкового компоненту.

Кашлюк та вагітність

Перше щеплення від кашлюку дитина отримує в два місяці. Для немовляти кашлюк особливо небезпечний: 1-2%  немовлят помирає навіть при всій необхідній медичній допомозі. Не кажучи вже про те, що дивитися як нескінченно надривно кашляє новонароджений  дуже боляче. Тому в усьому світі щеплення вагітних комплексною вакциною може бути обмірковане протягом третього триместру вагітності. Практика вже встигла показати свою ефективність і безпеку.

Увага!

Перед щепленням обов'язкова консультація педіатра!

У клініці VERDE досвідчений лікар проведе огляд вашої дитини, виміряє їй температуру, виключить наявність будь-яких захворювань. Тільки після цього він зможе дозволити вакцинацію.

Інші послуги

Записатися на прийом

Записатися ще до одного спеціаліста

Зовсім скоро Ви зможете скористатися розширеним функціоналом запису на прийом онлайн

Написати відгук

Вам зателефонувати?

Зовсім скоро Ви зможете скористатися розширеним функціоналом запису на прийом онлайн

Викликати лікаря

Зовсім скоро Ви зможете скористатися розширеним функціоналом запису на прийом онлайн

Лист директору

Ваша заявка успішно надіслана