Вакцинація проти грипу
Грип — це високозаразне вірусне захворювання з можливістю тяжких ускладнень та ризиком смерті. Грип має симптоми, схожі з іншими гострими респіраторними вірусними інфекціями (ГРВІ), але є набагато небезпечнішим. Тому перші ж симптоми ГРВІ вимагають особливої уваги. Найчастішим ускладненням грипу є пневмонія, яка іноді може лише за 4–5 днів призвести до смерті хворого. Серцева недостатність також нерідко розвивається внаслідок ускладнень грипу.

*Перед вакцинацією обов'язкова консультація педіатра/терапевта.
Записатися по телефону
+38 067 344 8999
З мобільних
Ціни
вiд 335 до 550 грн.
в залежностi вiд обраної послуги
Послуги
Вартість
Вакцинація з використанням вакцини: "GC FLU " квадривалент ( від 6-ти місяців), Green Cross Corporation (Корея) (для профілактики грипу)
500 грн.
Вакцинація з використанням вакцини: "VAXIGRIP TETRA" для профілактики грипу чотирьохвалентна, інактивована (Sanofi Pasteur Francе)
550 грн.
СITO TEST для виявлення антигенів вірусів грипу типу А та типу В в мазках з носа. INFLUENZA A+B
335 грн.
Наведено повний перелік послуг. Точні ціни на всi послуги запитуйте у оператора.
Читати більше

Грип дуже легко передається від людини до людини повітряно-крапельним шляхом — коли хвора людина кашляє, чхає чи просто розмовляє. У зоні зараження перебувають усі в радіусі 2 метрів навколо хворого.

Хвора людина, навіть із легкою формою грипу, становить небезпеку для оточуючих протягом усього періоду прояву симптомів — це, в середньому, 7 днів.

Найбільш небезпечний грип для дітей, людей у віці, вагітних і тих, у кого є хронічні захворювання (наприклад, діабет, бронхіальна астма, ожиріння).

Універсальної вакцини на кілька років не існує, оскільки циркулюючі штами вірусу змінюються від сезону до сезону. Тому щеплення потрібно щорічно. Медики рекомендують робити щеплення до кінця жовтня, хоча, щеплення в січні або навіть пізніше може бути корисним теж.

Вакцинація від грипу показана дітям, студентам, вагітним, людям старше 60 років, людям з хронічними захворюваннями і зайнятим у певних професіях-вчителі, медики. При наявній можливості, краще зробити щеплення вакцинами, що містять по 15 мкг гемаглютиніну («Джі Сі Флу», «Ваксигрип», «Інфлувак»). Вони захищають від трьох штамів вірусу.

В останні роки можна зробити щеплення вакциною від чотирьох штамів - Vaxigrip Tetra, Fluarix Tetra, Influvac Tetra .

Вакцину можна використовувати з 6 місячного віку, оскільки вакцина інактивована, щеплюватися можуть і вагітні жінки. Рекомендована 1 доза вакцини, виключення тільки для дітей до 9 років, які повинні отримати дві дози вакцини з інтервалом один місяць.

Увага!

Перед вакцинацією обов'язково проконсультуватися з лікарем.

У клініці VERDE є всі умови для успішної, безпечної та ефективної вакцинації.

Інші послуги

Записатися на прийом

Записатися ще до одного спеціаліста

Зовсім скоро Ви зможете скористатися розширеним функціоналом запису на прийом онлайн

Написати відгук

Вам зателефонувати?

Зовсім скоро Ви зможете скористатися розширеним функціоналом запису на прийом онлайн

Викликати лікаря

Зовсім скоро Ви зможете скористатися розширеним функціоналом запису на прийом онлайн

Лист директору

Ваша заявка успішно надіслана