Маніпуляції гінеколога, уролога
Записатися по телефону
+38 067 344 8999
З мобільних
Ціни
вiд 100 до 550 грн.
в залежностi вiд обраної послуги
Послуги
Вартість
Забір урогенітального біоматеріала
100 грн.
Проведення гінекологічних процедур (тампон / ванночка / зрошення) без вартості медикаментів
250 грн.
Розведення синехій зовнішніх статевих органів дитячим гінекологом (для дівчат)
550 грн.
Наведено повний перелік послуг. Точні ціни на всi послуги запитуйте у оператора.
Читати більше

Забір урогенітального біоматеріалу

Процедура забору урогенітального біоматеріалу проводиться для діагностики та лікування бактеріальних інфекцій.

Якщо проводиться лікування, за 10-14 днів до забору біологічного матеріалу слід скасувати прийом антибактеріальних і хіміотерапевтичних препаратів.

Особливості проведення

Процедура забору проводиться стерильними інструментами – одноразовим дзеркалом і одноразовим зондом (щіточкою). Біоматеріал, отриманий з цервікального каналу, уретри, ерозивно-виразкових елементів чи вагінальних виділень, переміщають у стерильні одноразові флакони, пробірки та контейнери.

Проведення гінекологічних процедур (ванночка/зрошення/введення тампона)

Процедури проводяться у клініці на гінекологічному кріслі. На стінки піхви чиниться механічний, хімічний і термічний вплив лікувальним розчином чи мінеральною водою, внаслідок чого й досягається лікувальний ефект.

Особливості проведення

Під час зрошення піхва промивається приблизно 10-12 л рідини. Обтурацію виходу з піхви здійснюють за допомогою спеціального пристрою з двома отворами, створюючи тим самим певний тиск на її стінки.

Під час процедур лікар використовує стерильний кухоль Есмарха об'ємом 2 л. Для лікування застосовуються розчини фурациліну, перманганату калію, ротокану, рекутану, румазолону тощо. Проводять лікування й настоями лікарських рослин, а також розчином питної соди або морської солі. Під час теплих зрошувань температура лікувальних розчинів становить 37-38 градусів, а при гарячих – 40-45 градусів. Тривалість кожної процедури – не менше 10 хвилин. Курс лікування становить 5-20 процедур.

Розведення синехій

Ви помітили, що у вашої дочки малі статеві губи «склеїлися» між собою, обмежуючи вхід у піхву? Не впадайте в паніку – це синехії (спайки) і з фізіологічної точки зору все нормально. Але тільки до настання підліткового віку та початку першої менструації! Якщо ж синехії зберігаються після цього вікового періоду, варто записатися на прийом до дитячого гінеколога.

Якщо у свого маленького сина помітили, що синехії (спайки) з'єднують внутрішню частину крайньої плоті з самою голівкою члена, це теж не страшно. Але тільки до трирічного віку – до цього часу вони мають розсмоктатися. Якщо ж після трьох років під час відтиснення крайньої плоті головку члена видно лише наполовину чи навіть менше, можливо, потрібно почати лікування або навіть вдатися до хірургічного втручання.

Такі процедури дітям проводять під місцевою анестезією. Кваліфікований лікар у хлопчика розділить синехії крайньої плоті з головкою статевого члена за допомогою спеціального зонда. А у дівчинки синехії малих статевих губ розділяються специфічними різкими рухами.

#
Лікар-гінеколог
дитячого та підліткового віку, вищої кваліфікаційної категорії
Досвiд роботи: 32 роки
Кандидат медичних наук
Мироненко
Наталія Олександрівна
#
Лікар-уролог
дитячий вищої кваліфікаційної категорії
Досвiд роботи: 23 роки
Дембровський
Едуард Вацлавович

Інші послуги

Записатися на прийом

Записатися ще до одного спеціаліста

Зовсім скоро Ви зможете скористатися розширеним функціоналом запису на прийом онлайн

Написати відгук

Вам зателефонувати?

Зовсім скоро Ви зможете скористатися розширеним функціоналом запису на прийом онлайн

Викликати лікаря

Зовсім скоро Ви зможете скористатися розширеним функціоналом запису на прийом онлайн

Лист директору

Ваша заявка успішно надіслана