Наш унікальний підхід

У клініці «Верде» ми працюємо з потребами дитини та сім'ї. Ми створюємо і реалізуємо індивідуальні програми турботи, довіри та допомоги дитині, супроводу сім'ї для досягнення найкращих результатів.

У цьому нам допомагає унікальний підхід, що базується на п’яти особливостях:

  1. У клініці «Верде» дійсно сучасне технічне оснащення. (перехід на рентгендіагностику, фототерапію, кабінет окуліста, Лора, узд, дерматолога, ЕЕГ) Ми хочемо розмовляти з європейськими колегами однією професійною мовою, тому обладнали клініку приладами аналогічного класу, впроваджуємо європейські протоколи роботи. Якщо ви захочете отримати консультацію зарубіжної клініки, вам не доведеться проводити додаткові обстеження. Всі результати клініки відповідають загальносвітовим стандартам.
  2. Вам не потрібно виїжджати в іншу країну заради консультації зарубіжного лікаря. Ми практикуємо телемедицину – отримати відповіді на свої питання можна віддалено. Цінність цього напрямку також полягає в тому, що не тільки пацієнт, але і лікар може запросити експертну думку свого колеги.
  3. Наші спеціалісти є учасниками програми безперервного навчання, активно професійно співпрацюють з науково-дослідними інститутами. Тільки так на сучасному етапі розвитку медицини можна надавати допомогу пацієнтам!
  4. Лікарі клініки є експертами у складних медичних випадках. Винятковою є універсальність усіх лікарів клініки на етапі першого контакту з пацієнтом для визначення причини звернення та підбору оптимальної схеми діагностики та лікування.
  5. Оснащення власної сучасної лабораторії дозволяє проводити лабораторні тести протягом доби, а загальні клінічні аналізи – взагалі протягом години!

Власники «Верде» самі працюють у клініці і розуміють, що кожен день – це важка інтелектуальна праця усієї команди медичного центру. Саме тому вона націлена на результат – покращення здоров'я кожного, хто звернувся по медичну допомогу або консультацію з питань розвитку дитини.

Записатися на прийом

Зовсім скоро Ви зможете скористатися розширеним функціоналом запису на прийом онлайн

Написати відгук

Вам зателефонувати?

Зовсім скоро Ви зможете скористатися розширеним функціоналом запису на прийом онлайн

Викликати лікаря

Зовсім скоро Ви зможете скористатися розширеним функціоналом запису на прийом онлайн

Лист директору

Ваша заявка успішно надіслана