Інноваційна дитяча клініка

Діяльність сучасної інноваційної клініки «Верде» – це впровадження високих сучасних технологій профілактики, діагностики та лікування.

У цього процесу є три складові:

  1. Технології — можливість профілактувати, діагностувати та надавати допомогу в лікуванні будь-якого, в тому числі складного захворювання.
  2. Обладнання, сучасність якого дозволяє швидко таргетувати хворобу.
  3. Лікарі — їх досвід, кваліфікація, володіння навичками та знаннями з актуальних доказових технологій.

Інноваційна педіатрична клініка «Верде» відкрилась у 2019 році. Цей проект був реалізований за участю лікаря-педіатра, к.м.н. Кундіної Наталії Олексіївни.

Наше завдання – відійти від концепту «лікувати і тільки лікувати». Це вже в минулому. В клініці «Верде» втілена ідея профілактики здоров'я дитини – з урахуванням генетичних факторів і середовища, в якому живе дитина. Ми вважаємо, що 80% роботи повинно бути націлено на здорову дитину або поліпшення якості життя хронічно хворих. І лише 20% зусиль має бути присвячено безпосередньо лікуванню хвороб.

Що це означає практично

Ми організували окремий вхід в поліклініку для хворих дітей. Завдяки цьому не стикаються потоки хворих і здорових дітей. Так, наприклад, є кабінет отоларинголога, де він може приймати і хворих, і здорових дітей. Для цього ми зробили спеціальний тамбур – при прийомі хворої дитини здорова не потрапить в кабінет. Також є кабінет УЗД з аналогічною будовою. Забір крові здійснюємо на двох половинах в окремих кабінетах.

Хворій дитині – вчасна допомога!

Ми можемо обслуговувати хворих дітей як вдома, так і в поліклініці – у відділенні Emergency. Ви можете записати дитину до лікаря, у якого вже були на прийомі. Графік роботи лікарів побудований таким чином, що кожен з них частину часу приймає дітей в «здоровому» відділенні і частину часу – в «хворому». У випадку, якщо вашого лікаря немає на прийомі або ви звернулися в нічний час чи на свята, вашу дитину зможе оглянути черговий лікар.

Для хворих дітей буде організований стаціонар. Він буде називатися денним, але ми завжди зможемо затримати дитину до стабілізації її стану, щоб потім виписати додому під нагляд в «домашньому стаціонарі». Обов'язкова умова – участь нашого лікаря в процесі домашнього лікування. Важливо, щоб лікарі знали, що відбувається з пацієнтами поза клінікою.

Крім того, ми плануємо надання виїзних послуг окремо для дітей мікрорайону. Можливий цілодобовий виїзд лікаря для надання невідкладної допомоги як альтернатива Невідкладній Допомозі. При цьому ми гарантуємо мінімальний час доїзду в мікрорайоні.

Здоровій дитині – особлива увага!

У відділенні здорової дитини, окрім кабінетів педіатрів і рутинного спостереження вузькими спеціалістами, є й інші, не менш важливі. Наприклад, кабінет підтримки грудного вигодовування – вчимо мам годувати дитину довго і комфортно. Там же допомагаємо вирішувати проблемами застою, низької лактації, лактаційних криз тощо.

Є HUB спільної роботи з батьками, де ми вчимо основам дієтології та надання невідкладної допомоги, приготуванню ласощів для дітей з дієтичними потребами. У кабінеті окуліста ми відмовилися від традиційних НЕ доказових занять. Замість них – комп'ютерна система для роботи дітей вдома, яка дозволяє лікарю та батькам контролювати частоту і якість занять. У кабінеті ортопеда є комп'ютерна система діагностики порушень постави і стопи, де ми можемо виготовлювати індивідуальні устілки протягом 10 хвилин. Незабаром – відкриття кабінету патології сну, де можна буде в тому числі проводити ЕЕГ з нейрофітбеком.

  • Консультації кращих лікарів-експертів в клініці та вдома
  • Діагностика та лікування на сучасному обладнанні
  • Експертиза поставленого діагнозу – свіжий погляд від іншого лікаря
  • Комплексні програми спостереження дітей та підлітків, включаючи Check-Up «Дитячий садок» та «Школа»
  • Інклюзивні методики раннього втручання
  • Навчання для батьків та маленьких пацієнтів

Ми співпрацюємо з партнерами з європейських країн і збираємось поглиблювати нашу співпрацю заради надання високоякісних і надскладних послуг нашим пацієнтам. Ми інноваційні, оскільки ми вже здійснили і продовжуватимемо здійснювати інновації в медицині, які раніше були недоступні для українців. Відтепер ми будемо регулярно розповідати вам про наші інновації – щоб ви могли дізнатися про них і при потребі використати заради здоров'я своєї родини.

Записатися на прийом

Зовсім скоро Ви зможете скористатися розширеним функціоналом запису на прийом онлайн

Написати відгук

Вам зателефонувати?

Зовсім скоро Ви зможете скористатися розширеним функціоналом запису на прийом онлайн

Викликати лікаря

Зовсім скоро Ви зможете скористатися розширеним функціоналом запису на прийом онлайн

Лист директору

Ваша заявка успішно надіслана